بدون دسته بندی

اهمیت استفاده از جارو استخر شنا چیست؟

جارو استخر شنا یکی از تجهیزات بسیار مهمی است که صاحبان استخر باید به فکر تهیه آن باشند. در حال حاضر انواع مختلفی جاروی استخر وجود دارد که هر کس می تواند بر اساس نیاز و بودجه خود آنها را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهد. جاروی استخر شنا در کنار استفاده از مواد شیمیایی مانند کلر استخر می تواند به تمیزی و شفافیت آب کمک کند.

انواع جاروی استخر شنا

جاروهای استخر در انواع دستی، سمت مکش، سمت فشار و رباتیک در دسترس هستند که هر یک مزایای خاص خود را ارائه می دهند. جاروهای دستی پر زحمت هستند و نیروی کار زیادی را می طلبند. در مقابل جاروهای رباتیک راحت ترین جاروهای موجود هستند. آنها قابل برنامه ریزی هستند و می توانند کل استخر را بدون هیچ دخالتی انجام دهند.

تمیز کردن استخر با جاروی رباتیک استخر کامل ترین راه برای تمیز کردن استخر است زیرا با تمیز کردن کف و دیواره های بالا رفتن با انواع مختلف استخر سازگار است. برخی حتی لوازم جانبی مانند نردبان پایین را تمیز کرده و هیچ قسمتی از استخر را باقی نمی گذارد.

این جاروها با جمع آوری تمام کثیفی های موجود در استخر کار می کنند. هم زباله‌های بزرگ و هم کوچکترین ذرات را با مکش حذف می کنند. آنها دارای ظرفیت مکش بیشتری نسبت به جاروی استخری دیگر هستند و دارای فیلتری هستند که به لطف یک گرداب که از نشستن کثیفی در فیلتر و از دست دادن کیفیت جلوگیری می کند، تمیز کردن آن بسیار آسان است.

آنها یک سیستم مسیریابی دارند که در آن مسیری را که باید طی شود را مشخص می کنیم. برخی از جاروهای استخر نیز دارای کنترلی هستند که به ما امکان می دهد ربات را در اطراف استخر حرکت دهیم. بطورکلی جاروهای رباتیک بهترین نوع جاروی استخر موجود برای پاکسازی استخر هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا